Objednávky prepravy

Prepravu zásielky si u nás môžete objednať osobne, e-mailom aj on-line. Vašu zásielku doručíme kamkoľvek po Českej republike a Slovensku. Zaisťujeme taktiež pozemnú, leteckú a lodnú prepravu zásielok do celého sveta.

 

Možnosti objednania prepravy

  • Zákaznícky program - vhodný pre pravidelné prepravy, pre prístup kontaktujte obchodného zástupcu príslušného depa
  • E-mailom kontaktujte vaše depo, využite zasielateľský príkaz
  • Osobne na našej pobočke

Podľa nových zasielateľských podmienok sa objednávky prijímajú do 10:00 s vyzdvihnutím v rovnaký pracovný deň (len pre registrovaných klientov).

Zvoz zásielok zaisťujeme dodávkovými a nákladnými vozidlami všetkých kategórií. Na vaše prianie zaistíme nakládku vozidlom so sklopným hydraulickým čelom.

Nakládka je realizovaná v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 na požadovanej adrese.

24800

objednávok denne

210800

kusov týždenne

843200

kusov za mesiac

10582160

kusov za rok

Tieto stránky používajú k poskytovaniu služieb cookies. Pokračovaním v prehliadaní vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

zavrieť

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít